3. turnus

3. turnus

2. 10. 2021 BRIGÁDA

Brigáda je i k tomu, abychom zhodnotili letošní tábor a pokusili se najít nějaká témata na rok příští. Fota z hrabání listů a úklidu před zimou bohužel nejsou, jen obrázky jak se cpeme. A ty houby Václavky vyrostli u rybníka.

25. 7. 2021 ROPNÁ SKVRNA

I když se může zdát, že je ropná skvrna obrovskou ekologickou katastrofou, s ohledem na výcvik našich malých záchranářů jsme alespoň mohli otestovat jejich dovednosti při snaze o zamezení jejímu šíření a vyčištění vodní plochy. Naštěstí se vše podařilo a uvíznutý potápěč mohl vyplavat na hladinu!

24. 7. 2021 ZÁCHRANA PONORKY

Přes den jsme strávili čas s oddílem, ale po večeři nás čekal program v rámci celotáborové hry. Nejprve jsme museli prokázat získané znalosti v “Americe” a po táboráku jsme se rozveděli, že se řidič ponorky zasekl s celou ponorkou v chaluhách. Naštestí se nám ho povedlo vyprostit!

3. 8. KDO MÁ NEJVÍCE ŽVÝKAČEK?

Putování říší hraček se schýlilo ke konci. Je čas zkontrolovat, který tým během cesty nasbíral nejvíce smíchu... tramtadadá! První se umístil tým PETSHOPÁCI. Právě oni vyhrávají pytel plný hraček! Ale bylo to těsné! Bezzubky, hračky, udatné princezny, plyšoví jednorožci i gumové kačenky jim celou dobu dýchaly na záda!
S říší hraček jsme se večer rozloučili na závěrečné nekonečné diskotéce a ráno už jen zabalit a domů!