2. turnus

2. turnus

20. 7. SLADKÉ FINÁLE

Celotáborovou hru jsme dnes úspěšně zakončili a předali medaile a sladké odměny těm nejúspěšnějším. Ostatní soutěžící si ale za podané výkony zaslouží také naše uznání. Všichni jsme se rozloučili na večerním nástupu, teď nás čeká ještě diskotéka a zítra vyrážíme zpět domů. Všichni si odvezeme spoustu krásných zážitků a těšíme se na další společný rok.

15.-16. 7. 2021 VÝLETY

Včera celý tábor vyrazil na celodenní výlet s přespáním pod širákem. První a druhý oddíl došly ke krásným skořickým rybníkům. Třetí a čtvrtý oddíl spaly pod Mariinou vyhlídkou. Děti z pátého a šestého oddílu dobyly dvakrát vrh Maršál. A sedmý oddíl si udělal výlet na Žďár. Počasí nám přálo a tak si večer všechny oddíly opekly buřty. Dnes jsme se vrátili do tábora na oběd.

13. 7. 2021 PODPORA ZÁVODNÍKŮ

Po dalších hrách se svými kamarády v oddíle, jsme se znovu vydali podpořit závodníky. Chceme jim pomoct dosáhnout cíle a přispět tak svým dílem k záchraně světa. Podpůrná akce se zdařila. Úspěšný den jsme zakončili diskotékou. A proto se nám všechny včerejší bouřky vyhnuly.

23. 1. 2021 ZIMNÍ VÝLET

Od té chvíle, co jsme se rozhodli uskutečnit letošní tábor se naplno rozjíždějí nápady, jak pobavit a poučit naše táborové děti při letošní celotáborové hře. A nejlepší inspirace jsou, samozřejmě, v přírodě. Potvruje 2. a 3. turnus i s předepsanými rozestupy.

23. 7. 2020 HON ZA POKLADEM

Zkusili jsme poslední možnost. Vydali jsme se hledat nebezpečného banditu, který by mohl vědět o ztraceném kmeni více. Bandita nám však odkryl nečekané tajemství. U ztraceného kmene Oskarijců se nachází poklad. Mexičané o něm celou dobu věděli! Aliance mezi národy skončila a začal boj o čas a to i mezi jednotlivými tlupami. Každý chtěl skrytý poklad pro sebe.