25. 7. 2015 ZAČÍNÁ 3. TURNUS

Dobrý den,

dnes naši závodníci dorazili do hotelu Oscar Season, kde je přivítal natáčecí štáb s vítězi předchozích ročníků závodu a bohužel také prudký déšť, kterému se ale všichni v suchu schovali a přečkali, než vylezlo krásné sluníčko, a to nás provázelo celým odpolednem až do pozdních hodin.

V podvečer se mezi závodníky začali potulovat naši moderátoři s mikrofony a kameramany, kteří s nimi natáčeli rozhovory. Když se všichni sešli na živé vysílání, a oba moderátoři oficiálně závodníky přivítali na slavnostním zahájení závodu, přijeli velmi vážení hosté, kteří byli přivítáni bouřlivým potleskem a křikem ze strany závodníků.

Jednalo se o dva hlavní tvůrce závodu Lukáše a Vildu, které po krátké autogramiádě závodníci následovali přímo do prostor hotelu, kde je už čekali další organizátoři. Moderátorka Petra představila provozovatele luxusních hotelů Oscar Season a také další personál.

Po pár minutách přišlá zpráva z režie, že Oscar Božský, tedy já, volá přes online hovor do našeho hotelu. Z pláže jsem závodníkům popřál hodně štěstí a řekl jim pár zásadních pravidel, která je nutno dodržovat.

Když se konečně odkryla hlavní cena, vzali si slovo organizátoři  a vysvětlili závodníkům základní pravidla a principy fungování závodu jako takového.

V tuto chvíli sleduji online kamery přímo ze společenské místnosti hotelu, kde probíhá neuvěřitelná uvítací party, a všichni tancují a náramně se baví. J

S pozdravem, Váš Oskar Božský